Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Informace, novinky a oznámení týkající se nejen spolkové činnosti Českého cichlid klubu

Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod mlynář v 28 Úno 2010, 18:18

Jak vyplývá z vedlejšího příspěvku, křest a premiéra prodeje se uskuteční na VII. Dni cichlidářů v Plzni v sobotu 13. března 2010. Dnes již mohu zodpovědně podat zbytek informací a především, kde bude monografii možné dále získávat.

Možnost pultového prodeje jsem si dovolil udělit pouze čtyřem kamenným prodejnám, z čehož tři jsou akvaristiky a jedna prodejna je zaměřena specializací na prodej a zajišťování map a průvodců. "DAA" bude v nabídce těchto prodejen:
SkloREX Akvárium - Koperníkova 19, 615 00 Brno - Židenice
Vivárium Mělník - Řipská ulice(areál firmy MEFRIT), 276 01 Mělník
CHERRA chovatelské potřeby - Sadová 2237 , 59101 Žďár nad Sázavou 1
MAPIS - M.R.Štefánika 63, 150 00 Praha 5 (naproti Nám. Kinských)
UPOZORNĚNÍ: V důsledku interních personálních změn u firmy MAPIS nebyly dosud výtisky do prodejny dodány. Jakmile se situace vyřídí, bude to zde neprodleně uvedeno a kniha do Prahy dodána!!!
POZN: Doporučená MOC = 550,- Kč

Možnost využití poštovního dobírkového systému přes e-shop:
www.akvarista.cz
Taktéž možnost poštou na dobírku přímo na adrese vydavatele:
amazonianangels@centrum.cz
POZN: Zde je potřeba počítat s navýšením MOC ceny o poštovné 110,-(dle cenníku Č.pošt) a balné 10,- = 120,- Kč / celková cena zásilkou na dobírku vyjde tedy v Česku na 670,-

Přímý prodej na vybraných veřejných akvaristických akcích:
Celostátní setkání akv. ve Žďáru n/Sázavou (17.4.)
III. kongres Českého cichlid klubu – Úvaly (1.5.)
XII. ročník AKVA ÚVALY (22.5.)
AKVARISTA Plzeň 2010 (8.8.)
AKVAEXPO 2010 Rychnov n/Kněžnou (11.9.)
AKVÁRIUM 2010 – Praha (dle možností v celém časovém průběhu akce – 16. – 19.9.)
Akvaristický podzim 2010 – Brno (.... říjen)
XII. Vánoční akvatrh v Úvalech (11.12)

Pro Slovenskou republiku bude distribuci monografie zajišťovat Ladislav Papp (laci). MOC = 23,- € - v případě zasílání poštou na dobírku + poštovné (dle cenníku Sl pošt) a balné.

POZOR. NOVINKA!
V sobotu 13.3.2010 budou knížky prodávány i na ostravské burze a od příštího týdne na akvaristických pravidelných burzách v Hradci Králové ! Prodávat je bude Ing. Chmelař.


**********************************************************************************************************************
POZN: Jelikož zde na fóru jsou ale členy i akvaristé žijící mimo ČR či SR, asi je zklamu, ale monografie nebude obchodním způsobem zasílána mimo Českou a Slovenskou republiku.
Pokud tedy bude mít kdokoliv ze zahraničních přátel zájem, bude si tuto knihu muset nějak zajistit dle svých daných možností při návštěvě nějaké výše vyjmenované akvaristické akce nebo přes nějaký svůj vlastní kontaktní bod v obou republikách.

Jazyková verze v angličtině by měla vyjít buď v závěru tohoto roku nebo na počátku roku příštího a tato bude distribuována do zahraničí mimo ČR a SR následně na základě zásadně jiných podmínek, než tomu bylo uvedeno na řádcích výše. Cena anglické verze se bude pohybovat v US D.
**********************************************************************************************************************
rekl.DAA.01.jpg
rekl.DAA.01.jpg (60.09 KB) Zobrazeno 5456 krát

rekl.DAA.02.jpg
rekl.DAA.02.jpg (89.17 KB) Zobrazeno 5443 krát

rekl.DAA.03.jpg
rekl.DAA.03.jpg (96.37 KB) Zobrazeno 5444 krát

rekl.DAA.04.jpg
rekl.DAA.04.jpg (83.2 KB) Zobrazeno 5445 krát

rekl.DAA.05.jpg
rekl.DAA.05.jpg (78.96 KB) Zobrazeno 5434 krát

rekl.DAA.06.jpg
rekl.DAA.06.jpg (69.01 KB) Zobrazeno 5439 krát

rekl.DAA.07.jpg
rekl.DAA.07.jpg (63.58 KB) Zobrazeno 5444 krát

rekl.DAA.08.jpg
rekl.DAA.08.jpg (71.7 KB) Zobrazeno 5441 krát

rekl.DAA.09.jpg
rekl.DAA.09.jpg (51.18 KB) Zobrazeno 5438 krát

rekl.DAA.10.jpg
rekl.DAA.10.jpg (62.29 KB) Zobrazeno 5451 krát
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod mlynář v 28 Úno 2010, 18:24

Objednávky na adrese amazonianangels@centrum.cz budou přijímány od 12.3.2010 a vyřizovány postupně tak, jak budou v pořadí za sebou.

Zajištění sjednaného prodejního množství výtisků pro výše uvedené prodejny bude realizováno mezi dny 15. - 30. března (nejdéle s týdenní prodlevou). Prodejní místa budou též s největší pravděpodobností označena vystavením ekvivalentního plakátu ve formátu A3.

Pro zájemce ze SR. Na včasném dodání odpovídajícího množství výtisků pro distribuci na SR se již pracuje nyní. Bližší informace budou sdělovány nadále zde v tomto tématu.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod greenfish v 28 Úno 2010, 19:32

Honzo, gratuluju ti a jsem nadšen. Já se chystám do Plzně na křest. Bude tam možnost zakoupení knihy včetně věnování? Pokud ano, pak mám zájem o dva kousky - jeden pro Frantu. Těším se jak malej kluk. :grin: :grin: :grin:
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod mlynář v 28 Úno 2010, 19:51

greenfish napsal:Honzo, gratuluju ti a jsem nadšen. Já se chystám do Plzně na křest. Bude tam možnost zakoupení knihy včetně věnování? Pokud ano, pak mám zájem o dva kousky - jeden pro Frantu. Těším se jak malej kluk. :grin: :grin: :grin:

Nejen dva, ale počítám s tím, že Frantovi vezmeš i pár objednaných kousků na krám. Vždyť ten jeho je jedním z oněch čtyřech kamenných.... :wink:
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod warra v 28 Úno 2010, 21:02

mlynář napsal:
greenfish napsal:Honzo, gratuluju ti a jsem nadšen. Já se chystám do Plzně na křest. Bude tam možnost zakoupení knihy včetně věnování? Pokud ano, pak mám zájem o dva kousky - jeden pro Frantu. Těším se jak malej kluk. :grin: :grin: :grin:

Nejen dva, ale počítám s tím, že Frantovi vezmeš i pár objednaných kousků na krám. Vždyť ten jeho je jedním z oněch čtyřech kamenných.... :wink:



Tak jest, jen se červenám, že jsem to zapomněl Oldovi povědět. Takže , jak je v Emerice zvykem, tážu se Tě Mr.Greene přede všemi - "Vezmeš si s sebou ze s Plzně výtisky naší BIBLE i pro mne???"ˇPředem Ti mnohokrát děkuju...Ale jen pokud povíš JO :grin:

:oops: :oops:
warra
Pokladník ČCK
 
Příspěvky: 247
Registrován: 27 Říj 2008, 09:03
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod greenfish v 28 Úno 2010, 21:18

JO :razz:
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod greenfish v 06 Bře 2010, 23:27

Chtěl bych Vás, kolegové, požádat, zda by sem někdo mohl vložit naskenovanou mapku s vyznačeným místem konání dne cichlidářů.

Děkuji.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod mlynář v 07 Bře 2010, 00:38

greenfish napsal:Chtěl bych Vás, kolegové, požádat, zda by sem někdo mohl vložit naskenovanou mapku s vyznačeným místem konání dne cichlidářů.

Děkuji.


plzeň1.jpg
plzeň1.jpg (85.63 KB) Zobrazeno 5303 krát

plzeň2.jpg
plzeň2.jpg (80.81 KB) Zobrazeno 5297 krát

plzeň3.jpg
plzeň3.jpg (79.13 KB) Zobrazeno 5297 krát
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod greenfish v 07 Bře 2010, 10:23

Supr. Díky, Honzo.
Olda Zelený - Jihlava
Uživatelský avatar
greenfish
President ČCK
 
Příspěvky: 1079
Registrován: 21 Zář 2008, 15:10
Bydliště: Jihlava

Re: Dobrodružství s amazonskými anděly - možnosti získání

Odeslatod mlynář v 07 Bře 2010, 11:01

A hned vedle areálu školy je oblíbená restaurace "U rytíře Lochoty". Skvělé prostředí i kuchyně.
Já nebudu za pultem celý den. nejen kvůli odpoledni, ale vůbec. Takže prodávat knížky na stolku budu cca do dvanácté a pak stánek sbalím a mažu k "Lochotovi". Po obědě pak už rovnou do přednáškového sálu. Takže prodej na burze bude trvat cca 3 hoďky.
Breathing never coming from fashion!
Uživatelský avatar
mlynář
Administrátor
 
Příspěvky: 3077
Registrován: 20 Zář 2008, 18:38
Bydliště: Grínvyliž u Práglu

Další

Zpět na Novinky a oznámení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron